Arsenal - Burnley, wynik spotkania 0-0

Arsenal - Burnley, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu między Arsenal i Burnley wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Arsenal i Burnley.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 25' Josh Brownhill 30'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu to David Coote, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Arsenal stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford natomiast Burnley z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Liverpool.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Ashley Westwood nieustannie serwują kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi bywają nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Arsenal i Burnley w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Emirates Stadium.