Spotkanie Arsenal kontra Everton zakończone wynikiem 5-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal a Everton wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Arsenal a Everton.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 27' 1-0 E. Nketiah 31' 2-0 Gabriel Martinelli D. van de Beek 45' 2-1 D. Calvert-Lewin Cédric Soares 56' 3-1 B. Saka Gabriel Magalhães 59' 4-1 Cédric Soares M. Ødegaard 82' 5-1 N. Pépé

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Everton: Tom Davies 69'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Everton:

Główny sędzia spotkania to Andre Marriner, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Arsenal stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Everton z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Tom Davies nieprzerwanie gwarantują fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy spektakularne asysty czy bramki, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania męczą. Warto więc przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Arsenal i Everton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Emirates Stadium.