Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Tottenham oraz Arsenal zakończone wynikiem 3-0

Tottenham kontra Arsenal 3-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tottenham oraz Arsenal zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-05-12 18:45 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Tottenham oraz Arsenal.

Gole strzelali: H. Kane 22' 1-0 H. Kane 37' 2-0 R. Bentancur Son Heung-Min 47' 3-0

Żółte kartki Tottenham: Ben Davies 17'

Żółte kartki Arsenal: Rob Holding 26' Rob Holding 33' Emile Smith Rowe 86' Martin Ødegaard 88' Granit Xhaka 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Arsenal: Rob Holding 33'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Tottenham stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Everton. Kolejno natomiast Arsenal podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że fani z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Premier League. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Ben Davies Rob Holding nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo wspaniałych emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki pomiędzy graczami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto śledzić mecze futbolowe ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Tottenham oraz Arsenal z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.