Spotkanie Arsenal - Southampton zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2021-12-11 15:00 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Arsenal a Southampton.

Pierwsza część spotkania między Arsenal oraz Southampton zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: A. Lacazette 21' 1-0 B. Saka M. Ødegaard 27' 2-0 K. Tierney Gabriel Magalhães 62' 3-0 Gabriel Martinelli

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Magalhães 3' Bukayo Saka 17'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arsenal stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Leeds i Sunderland. Kolejno natomiast Southampton z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i West Ham.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Gabriel Magalhães wielokrotnie gwarantują kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz bramki, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Arsenal oraz Southampton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Emirates Stadium.