Burnley vs Arsenal, wynik meczu: 0-1

Burnley vs Arsenal, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Burnley a Arsenal.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a Arsenal wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Odegaard 30' 0-1

Żółte kartki Burnley: A. Barnes 19' A. Westwood 29'

Żółte kartki Arsenal: N. Tavares 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Burnley stanie naprzeciw Rochdale, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Norwich natomiast Arsenal z AFC Wimbledon. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Brighton.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki ligi Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Barnes N. Tavares często serwują wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, że potyczki przynudzają. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, niezwykłe gole czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Burnley oraz Arsenal z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Turf Moor.